Google Play Store Yorum ve 5 Yıldız Hizmeti Satın AlGoogle Play Yorum Satın Alın

2,9 milyondan fazla uygulamanın mevcut olduğu Google Play Store'da kendinize bir isim yapmak zor olabilir. Uygulamalarınızla Android kullanıcılarının dikkatini çekmek istediğinizde olumlu ilk izlenimler çok önemlidir. Google Play Yorum bu noktada yardımcı olabilir ve potansiyel kullanıcılara bir uygulamayı indirmeden önce uygulama hakkında değerli bilgiler sağlayabilir. Bu, bir uygulamanın kendileri için uygun olup olmadığı konusunda bilinçli bir karar vermelerine yardımcı olabilir. Ayrıca yorumlar, geliştiricilerin olumlu bir itibar oluşturması için harika bir yoldur; bu da daha fazla indirmeye ve Google Play mağazasında daha iyi görünürlüğe yol açabilir.

Yorumların indirme oranları üzerinde de önemli bir etkisi vardır; çünkü bunlar, insanların bir uygulamayı indirip indirmemeye karar verirken dikkate aldığı temel faktörlerden biridir. İnsanların neredeyse %80'inin ücretsiz uygulamaları indirmeden önce yorumları okuduğu tahmin edilmektedir; bu oran ücretli uygulamalarda yaklaşık %85'e çıkmaktadır. Rekabetçi Google Play pazarında avantaj elde etmek için alabileceğiniz tüm olumlu yorumlara ihtiyacınız var. Tam da bu yüzden pek çok geliştirici artık daha geniş App Store Optimizasyon (ASO) stratejilerinin bir parçası olarak Google Play Yorum satın alıyor.

 

Google Play Yorum Satın Alma Faydaları Nelerdir?

Google Play uygulama yorum satın aldığınızda, mobil uygulama 5 yıldız incelemelerini organik olarak toplamanın tüm avantajlarından yararlanırsınız. Google yorumların ve derecelendirmelerinizin birikmesini beklemek yerine, şu anda ihtiyacınız olan tüm olumlu geri bildirimler için ödeme yapabilirsiniz.

Uygulama sıralamanızı yükseltmenin veya daha fazla Android kullanıcısını uygulamanızı indirmeye ikna etmenin daha hızlı veya daha kolay bir yolu yok. Spesifik olarak, Google Play Store yorum satın almanın en büyük faydaları şunlardır:

Uygulamanızın Görünürlüğünü Artırın

Google Play Yorum satın almak, platformun otomatik indeksleme sistemini etkilemenin harika bir yolu olabilir. Google Play'in algoritması, popüler uygulamaları otomatik olarak tanıtacak ve önerecek şekilde tasarlanmıştır. Uygulamanız ne kadar okunaklı görünürse Google Play tarafından o kadar çok kullanıcıya sunulacaktır.

Bu, Google Play yorum satın aldığınızda uygulamalarınızın görünürlüğüne çok değerli bir yatırım yaptığınız anlamına gelir. Bunların hepsi daha fazla indirme ve cebinizde daha fazla para anlamına gelebilir.

Uygulama Derecelendirmelerinizi Artırın

Birisi uygulamalarınızdan biri için yorum bıraktığında, aynı zamanda bir yıldız derecelendirmesi de bırakır. Bu tek başına potansiyel kullanıcılara uygulamalarınız hakkında bilmeleri gereken her şeyi anlatmak için genellikle yeterlidir. Yüksek derecelendirmeler, indirilmeye değer uygulamaları gösterir. Buna karşılık, düşük derecelendirmeler, uğraşmaya değmeyecek bir uygulamaya işaret ediyor. Bu nedenle yorum satın almak, uygulama derecelendirmelerinizi düzene sokmanın ve çok önemli olan ilk izlenimin doğru olmasını sağlamanın harika bir yolu olabilir.

Rekabet avantajı

Google Play'de benzersiz uygulama diye bir şey yoktur. Oluşturduğunuz uygulama türü ne olursa olsun, muhtemelen düzinelerce, yüzlerce ve hatta binlerce benzer uygulama vardır. Rekabet her alanda şiddetlidir, bu yüzden öne çıkmak için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Uygulamalarınız için yorum satın almanın size büyük bir rekabet avantajı sağlayabileceği yer burasıdır. Uygulamalarınız rakiplerinizin uygulamalarına göre daha iyi yorum ve daha yüksek derecelendirmelere (5 yıldız) sahipse, sizin uygulamalarınız çok daha iyi performans gösterecektir.

Her Yönden Güvenilirliğinizi Artırın

Oluşturduğunuz her uygulama, hedef kitlenize profesyonelliğiniz ve güvenilirliğiniz hakkında önemli bir şeyler anlatır. Olumlu geri bildirim almayan birkaç düşük dereceli uygulamanın yanı sıra, yüksek puan alan harika bir uygulamaya sahip olmak yeterli değildir. İtibarınız tek bir uygulamanın başarısına değil, genel performansınıza dayanacaktır. Bu nedenle, tüm uygulamalarınız için olumlu Yorum satın almak, imajınız için harikalar yaratabilir.

Uygulama İndirmelerini Artırın

Olumlu yorumlar indirmelerin artmasına yardımcı olurken, olumsuz yorumlar kullanıcıların bir uygulamayı indirmesini engelleyebilir. Yakın zamanda yapılan bir araştırma, mobil kullanıcıların en az %50'sinin 3 yıldızlı derecelendirmeye sahip bir uygulamayı dikkate almayacağını ortaya çıkardı. Bu, 2 yıldızlı derecelendirme için %85'e kadar düşer. Yüksek puan alan uygulamalar Google Play Store'dan içgüdüsel olarak ve hiç düşünmeden indirilir.

Yüksek bir derecelendirme gördüğünüzde başka hiçbir şeyi sorgulamak için durmuyorsunuz. Bu nedenle olumlu Yorum satın almak, önemli ilk izlenimi daha da geliştirerek uygulama indirme sayısını artırmanın harika bir yolu olabilir.

Zamandan ve Efordan Tasarruf Edin

Son olarak, yorum satın almak, daha önemli görevlere yeniden yatırım yapabileceğiniz çok fazla zaman ve emekten tasarruf etmenizi sağlayabilir. Uygulamalarınız için daha fazla yorum almanın, onları satın almaktan daha hızlı veya daha kolay bir yolu yoktur. Google Play'de güven ve güvenilirlik oluşturmak için olumlu bir imaja ihtiyacınız var; bu nedenle, bunu daha sonra değil, bir an önce gerçekleştirmeniz mantıklı olacaktır. Google Play Yorum satın aldığınızda, çalışmanızla ilgili tüm dünyaya hızlı ve kolay bir şekilde yüksek etkili bir mesaj gönderme fırsatına sahip olursunuz.

Google Play Store Yorum ve 5 Yıldız Hizmeti Satın Al

Google Play 5 Yıldız & Yorum Hizmetini Neden Bizden Satın Almalısınız?

Qautanps olarak, on yılı aşkın bir süredir dünya çapındaki Android uygulama geliştiricilerinin tanıtım kampanyalarını destekliyoruz. Yeni ve deneyimli geliştiricilerin geniş bir yelpazedeki özel tanıtım hizmetleriyle Google Play'de büyük başarı elde etmelerine yardımcı olmaktan büyük gurur duyuyoruz. En kaliteli yorum hizmetlerimizin avantajlarından sadece birkaçı şunlardır:

Geniş Paket Yelpazesi

Yüksek kaliteli yorumlarımız, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz miktarda satın alınabilir. Sipariş başına 10, 25, 50 ve hatta 100 yorum satın alabilirsiniz; bunların tümü aynı garantili yüksek kalite standardıdır. Hepsinden iyisi, özel yorum hizmetimiz, Yorumları tam içeriğini kendiniz belirlemenize olanak tanır. Uygulamalarınızın kalitesi ve çekiciliği hakkında göndermek istediğiniz mesaj ne olursa olsun, onu gerçekleştireceğiz.

Gerçek Kişilerden 5 Yıldızlı Yorum Hizmeti

Daha da önemlisi, yalnızca gerçek kullanıcılardan %100 organik yorumlar sağlıyoruz. Sunduğumuz yorumların her biri, Google Play topluluğunun aktif ve özgün bir üyesinden geliyor. Normal bir şekilde manuel olarak yazıp gönderilirler, bu da onları organik yorumlarla tamamen aynı hale getirir. Kesin bir sıfır spam politikasıyla çalışıyoruz ve gönderdiğimiz her yorumun kalitesini ve orijinalliğini kişisel olarak sağlıyoruz.

Hızlı teslimat

Qautanps, hızlı teslimatı sağlamak için her zaman çok çalışır ve aynı zamanda takdir yetkisini korur. Yorumlarınız %100 doğal görünen bir hızda uygulamanıza eklenecektir. Siparişinizin onaylanmasının ardından teslimat sürecini birkaç saat içinde başlatmayı hedefliyoruz; bunun ardından yorumlarınız uygulama sayfanızda (Google tarafından denetlendikten sonra) görünmeye başlayacaktır.

Şifre Gerekmiyor

Qautanps hiçbir durumda sizden şifrelerinizi veya hassas özel bilgilerinizi açıklamanızı istemeyecektir. Tamamen anonimliğinizi koruyarak Google Play yorum için sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi işleme koymak için gereken temel ödeme bilgilerinin yanı sıra Google Plays'deki uygulamanızın bağlantısına ihtiyacımız var.

Güvenli ödeme

Tüm ödemeler uçtan uca SSL ile şifrelenir ve müşterilerimizin ödeme bilgilerini korumak için katı veri koruma politikaları uygularız. Siparişinizi kredi kartları, banka kartları, kripto para birimi, PayPal ve daha fazlası gibi çok çeşitli popüler ödeme yöntemlerini kullanarak verebilirsiniz. Ödeme süreciyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa istediğiniz zaman müşteri destek temsilcilerimizle iletişime geçin.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki özetlenen SSS'lerden Android uygulama Yorum satın almanın potansiyel faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin:

 • Kaç Google Play Yorum Satın Almalıyım?

  Google Play'deki kalabalığın arasından sıyrılmak için alabileceğiniz her türlü yardıma ihtiyacınız var; dolayısıyla daha fazlası her zaman daha iyidir. Ancak satın aldığınız yorumların sayısı, uygulamanızın indirilme sayısına uygun olmalıdır. Örneğin, bugüne kadar yalnızca 50 indirme işlemi gerçekleştirdiyseniz 100 yorum satın almanız önerilmez.

 • Google Play Yorum ve Değerlendirme Satın Alma Maliyeti Ne Kadardır?

  Özel Google Play Store uygulama Yorum Paketleri çok uygun fiyatlarla size sunulmuştur. Bunun için sadece gerçek kişilerden %100 gerçek yorum garantisi almakla kalmıyor, aynı zamanda tam memnuniyet garantisi de alıyorsunuz.

 • Google Play Yorum Satın Aldığımı Başkası Anlar Mı?

  Hayır – sunduğumuz yorumlar gerçeğinden tamamen ayırt edilemez. Aldığınız her yorum, Google Play topluluğunun aktif bir üyesi tarafından normal şekilde yazılacak ve gönderilecektir. Bu nedenle tamamen tespit edilemezler ve hiç kimsenin uygulamalarınız için satın aldığınız yorumları öğrenememesi sağlanır.

 • Satın Alınan Google Play Yorumlarının Yayınlanması Ne Kadar Sürer?

  Qautanps, siparişinizin onaylanmasının ardından en geç 24 saat içinde yorumlarınızı yazmaya ve göndermeye başlayacaktır. Yorumlarınız Google tarafından denetlenip yayınlandıktan sonra yavaş yavaş uygulama sayfanızda görünmeye başlayacaktır. (Süreç Google'ın kendi insiyatifindedir)  Daha büyük siparişlerin onaydan geçmesi birkaç iş günü sürebilir; damlama sistem teslimatı, takdir yetkisini korumak açısından önemlidir. Doğal artış ile işlem tamamlanır.