Telegram Hizmetleri

Quantaps Telegram'da takipçinizi ve etkileşiminizi artırmak için bize güvenen müşterilerimize kalıcı, kaliteli ve profesyonel hizmetler vermektedir.

12 Hizmet Mevcut

Gruba Üye Ekleme - Çevrimiçi Gerçek Üye

Telegram grubunuza çevrimiçi üye ekleme hizmetimiz ile grubunuza rakip gruptan son 24 saat içinde aktif olmuş üyeleri ekleyerek büyütüyoruz.

Çevrimiçi Görünen Bot Üye

Telegram grubunuzun çevrimiçi sayını yükseltmek için oluşturulmuş 24 saat çevrimiçi görünen bot üye hizmetimizden yararlanarak aktiflik sayınızı yükseltin.

Bot Abone - Üye (3 Ay Telafi Garantili)

Güvenilir Alışverişin Adresi Quantaps.com ile Telegram Abone Satın Al! Gerçek ve Garantili Takipçi, Grup Üyesi ve Kanal Abonesi Paketleri!

Bot Abone - Üye (1 Ay Telafi Garantili)

Güvenilir Alışverişin Adresi Quantaps.com ile Telegram 1 Ay Garantili Abone Satın Al! Gerçek ve Garantili Grup Üyesi ve Kanal Abonesi Paketleri!

Post Görüntülenme (1 Post)

Güvenilir Alışverişin Adresi Quantaps.com ile Telegram Post Görüntülenme Satın Al! Ucuz ve Gerçek Garantili Gönderi, Mesaj, Grup ve Kanal İzlenme!

Post Görüntülenme (Son 10 Paylaşıma)

Güvenilir Alışverişin Adresi Quantaps.com ile Organik Telegram Görüntülenme Satın Al! Ucuz ve Gerçek Garantili Gönderi, Mesaj, Grup ve Kanal İzlenme!

Otomatik Post Görüntüleme (500 Gönderi İçin)

Telegram otomatik post görüntüleme satın al ile abonelerinizin güvenini kazanın, postlarınızın görüntülenme sayısı en belirleyici özelliktir.

Otomatik Post Reaksiyon (500 Gönderi İçin)

Güvenilir Alışverişin Adresi Quantaps.com ile Telegram Kanalınıza Otomatik Reaksiyon Satın Alabilirsiniz! Gerçek ve Garantili Reaksiyon Paketleri Satın Alın, Üyelerinizin Güveni Kazanın!

Anket Oyu

Güvenilir Alışverişin Adresi Quantaps.com ile Telegram Anket Oyu Satın Al! Gerçek ve Garantili Anket Oyu Paketleri Satın Al, Güven Kazan!

Kanal Boost [Kanal Hikayesi Aktivasyonu]

Yeni Telegram güncellemesi ile premium kullanıcılar kanalınızı güçlendirebilecek ve belirli sayıda hikaye alarak kanalınız için hikaye özelliği aktif hale gelecektir.

Bot Çalıştırma

Kaliteli gerçek kullanıcılar ile /start komutu ya da ilk komutu çalıştır hizmetinden faydalanarak botunuzun daha fazla keşfedilmesini sağlayabilirsiniz.

+90 Türk Hesap Satın Al

İstediğiniz sayıda Fiziki hattan açılmış +90 Türk Telegram hesabı satın alın. Hesapların tamamı %100 Türk gerçek hatlardan açılmıştır.

İletişim Kanallarımızdan Bize Yazın!
Favorilerim
Sipariş Sorgula
Whatsapp
Kapat
Sipariş Sorgula

Sorgulamak istediğiniz siparişin kodunu giriniz!

Geçmiş Siparişleriniz

Tarayıcı önbelleğine kaydedilen siparişlerinizi daha hızlı takip edebilirsiniz