Bu geri ödeme politikası, bir müşterinin geri ödeme garantimizden yararlanmak istemesi durumunda geçerli olan hüküm ve koşulların tam açıklamasını sağlar. Quantaps'ın talep edilen hizmetleri belirtilen süre içerisinde başarılı bir şekilde sağlayamaması durumunda müşteri, ücretin tamamının veya bir kısmının iadesini talep etme hakkına sahip olabilir.

Lütfen bu geri ödeme politikasını tam olarak incelemek için zaman ayırın ve Quantaps'a sipariş vermeden önce belirtilen tüm şartlar ve koşulları kabul ettiğinizden emin olun. Quantaps tarafından sağlanan ürün veya hizmetlerden herhangi birini satın aldığınızda, bu belgede belirtilen tüm hüküm ve koşullara uymayı açıkça kabul etmiş olursunuz.

Şirket, bu geri ödeme politikasını herhangi bir zamanda değiştirme, ekleme veya geri çekme hakkını saklı tutar ve tüm geri ödemeler tamamen Quantaps'ın takdirine bağlı olarak sağlanır. Aşağıda belirtilen hüküm ve koşullardan herhangi birinin açıklığa kavuşturulmasına ihtiyacınız varsa lütfen müşteri destek ekibimizin bir üyesiyle iletişime geçin.

Geri Ödemeye Uygunluk

Müşteri, tam ve kısmi geri ödemelerin, yalnızca Quantaps'dan satın alınan ürün ve hizmetlerin, firmanın kendi eylemi veya eylemsizliği sonucu, belirtilen süre içerisinde tam olarak sağlanmaması durumunda sağlanacağını kabul ve beyan eder. Teslimatta gecikme olması veya siparişin zamanında tamamlanamaması durumunda, firmanın inisiyatifine göre tam veya kısmi para iadesi yapılacaktır.

Geri ödeme almaya uygun olduğunuzu düşünüyorsanız lütfen Quantaps ekibinin bir üyesiyle mümkün olan en kısa sürede iletişime geçin. Teslimatın yapılmaması durumunda tam veya kısmi para iadesinin sağlanması da dahil olmak üzere, sorunu karşılıklı dostane bir şekilde çözmek için her türlü çabayı göstereceğiz. Tüm geri ödeme talepleri yazılı olarak müşteri destek ekibimize e-posta yoluyla iletilmelidir.

Muafiyetler ve İstisnalar

Müşterinin Quantaps tarafından belirlenen kullanım koşullarını ihlal eden herhangi bir faaliyette bulunması durumunda geri ödeme politikamızın geçerli olmayacağını lütfen unutmayın. Buna, ürünlerimiz teslim edilirken ek tanıtım kampanyaları yürütmek, sosyal medya hesaplarında değişiklik yapmak veya ürünlerimizi ve hizmetlerimizi etik olmayan amaçlarla kullanmaya çalışmak da dahildir. Bu gibi durumlarda, ödenmemiş tüm meblağlar alıkonulabilir ve herhangi bir geri ödeme yapılmaz.

Quantaps'ın ayrıca doğrudan kontrolümüz dışındaki nedenlerden dolayı meydana gelen kesintiler veya gecikmeler durumunda tam veya kısmi geri ödeme yapma yükümlülüğü yoktur. Örneğin, büyük bir sosyal medya kesintisi veya üzerinde kontrolümüz olmayan bir harici ağ sorunu durumunda, geri ödeme taleplerini reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Tüm geri ödemeler yalnızca Quantaps'ın takdirine bağlı olarak sağlanır ve tüm durumlar adil bir şekilde değerlendirilecektir. Herhangi bir nedenle para iadesi almaya uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, lütfen konuyu tam olarak görüşmek üzere müşteri hizmetleri ekibimizin bir üyesiyle iletişime geçin.

Siparişimi İptal Edebilir miyim?

Tüm müşterilerimiz, siparişin tarafımızca henüz işleme alınmaması (30 gün) durumunda, siparişlerini iptal etme ve ücretin tamamının iadesini talep etme hakkına sahiptir. Siparişiniz doğrulandıktan ve teslimat süreci başladıktan sonra siparişinizi iptal etme seçeneğiniz bulunmamaktadır.

Bu nedenle, sipariş sürecinde herhangi bir hata yaptığınızı düşünüyorsanız, acil olarak Quantaps ekibiyle iletişime geçmenizi öneririz. Sipariş sistemimizde işlendikten sonra tam veya kısmi para iadesi taleplerini reddetme hakkımızı saklı tutmamıza rağmen, sipariş iptaline ilişkin tüm talepler adil bir şekilde değerlendirilecektir.

Ekiple İletişime Geçin

Geri ödeme politikamızın herhangi bir yönüne ilişkin herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, size tam bir açıklama yapmaktan memnuniyet duyarız.

Yukarıdakilerden herhangi biri hakkında daha fazla bilgi edinmek veya para iadesine uygunluğunuzu görüşmek için istediğiniz zaman müşteri destek ekibimizin bir üyesiyle iletişime geçin.