Linkedin takipçi Satın AlLinkedin Takipçi Satın Al - %100 Aktif, Gerçek ve Ucuz

Rakamlar tek başına size LinkedIn'de karşı karşıya olduğunuz rekabet hakkında bir fikir verir. 2022'nin sonunda Linkedin'in 200'den fazla ülkeye yayılan 875 milyondan fazla üyesi vardı. Bu, hepsi aynı ilgi için yarışan, her şekil ve boyuttaki yaklaşık 60 milyon kayıtlı şirketi içermektedir. Bu tür rakamlarla kalabalığın arasından sıyrılmak kolay değil. İş arayanlardan deneyimli profesyonellere ve işletme sahiplerine kadar, LinkedIn'de işlerin gerçekleşmesi için varlığınıza yoğun yatırım yapmanız gerekir.

Özellikle Linkedin Takipçileri, diğer kişilerin sizi LinkedIn'de nasıl göreceğini belirlemede önemli bir rol oynar. Profilinizin veya işletme sayfanızın tonlarca takipçisi varsa, altınsınız. Rolünü yapıyorsun, popülerliğin zaten ortada ve yasal olarak görülüyorsun. Takipçileriniz yoksa bunların hiçbiri geçerli değildir. Burası Linkedin takipçi satın almanın profilinizde ve performansınızda büyük bir fark yaratabileceği yerdir. Linkedin takipçi satın aldığınızda güvenilirliğinize anında ve kalıcı bir yatırım yapmış olursunuz. Bu kılavuzda, Linkedin takipçi satın almanın güvenli yoluna ve takipçi sayınızı artırmanın yararlarına göz atacağız.

Linkedin Takipçi Nedir?

Linkedin, her geçen gün büyüyen bir sosyal medya platformu olarak ön plana çıkıyor. Sosyal medya platformları, genellikle insanların birbirleri ile tanışması için geliştirilmektedir. Bunun yanı sıra bazı sosyal medya platformları, fotoğraf paylaşımı gibi amaçlar da taşımaktadır. Linkedin, ana amacı bakımından bu sosyal medya platformlarından farklılaşmaktadır. Çünkü Linkedin, temel olarak bir iş ağı olarak geliştirildi. Yani Linkedin geliştiricileri, platformu geliştirirken iş dünyasından insanların birbirleri ile bağlantı kurmalarını hedeflediler. Bu doğrultuda Linkedin, genellikle iş sektöründeki insanlar için kullanışlı olacak özelliklere sahip. Platform geliştiricileri, platformun bir arkadaşlık platformuna dönmesini istemiyorlar. Bunun için Linkedin’de çeşitli güvenlik önlemleri ve kurallar mevcut.

Yine de platform yetkilileri, insanların iş amaçlı birbirleriyle iletişime geçmelerini istiyor. Bu doğrultuda Linkedin’de takip özelliği yer alıyor. Platform, temel olarak bağlantı kurma sistemiyle çalışıyor. Yani Linkedin’de yer alan insanlar, paylaşımlarını takip etmek istedikleri kişilere bağlantı isteği gönderiyorlar. Bağlantı isteği alan kişiler, istek gönderen kişilerin gönderilerini görmek ve kendi gönderilerini de onlar için görülür yapmak istiyorsa bağlantı davetini kabul edebiliyor. Bu sayede Linkedin üzerinden iletişim kurmak mümkün hale geliyor. Ancak bazı durumlarda insanlar, herkesle bağlantı kurmak istemeyebiliyorlar. Bu noktada Linkedin, bir kullanıcıyla bağlantı kurmak istemeyen ancak paylaşımlardan haberdar olmak isteyen kişiler için takipçi sistemini geliştirdi.

Linkedin takipçi sistemi sayesinde kullanıcılar, birbirleriyle bağlantı kurmadan gönderilerinden haberdar olabiliyorlar. Böylece insanlar, tanımadıkları ve bağlantı kurmak istemedikleri kişilerle bağlantı kurmak zorunda kalmıyorlar. Bunun yerine kullanıcılar, sadece paylaşımlarından haberdar olmak istedikleri kişileri takip edebiliyorlar. Linkedin üzerinde yer alan takipçi sayısı, bir profilin kaç kişi tarafından takip edildiğini gösteriyor. Bundan dolayı platformda yer alan kişilerin çoğunluğu, takipçi sayısını yükseltmek istemektedirler.

Linkedin Takipçi Sayısı Neden Önemlidir?

Sosyal medya platformları, günümüzde insanların başka insanlarla en etkili şekilde iletişim kurdukları alanlardır. Bundan dolayı birçok teknoloji kullanıcısı, çeşitli sosyal medya platformlarını kullanmaktadır. Linkedin de son zamanlarda en sık kullanılan sosyal medya platformlarından birisi olarak dikkat çekmektedir. Linkedin geliştiricileri, bu platformu temel olarak iş insanlarının birbirleriyle bağlantı kurabilmeleri için geliştirdi. Platform, zaman içerisinde çeşitli özellikler kazandı. Bu sayede Linkedin, insanların sadece bağlantı kurdukları bir platform olmaktan çıktı. Günümüzde insanlar, Linkedin üzerinden kolaylıkla iletişim kurabiliyorlar. Bunu sağlayan en önemli özelliklerden birisi de Linkedin de yer alan takip özelliği olmaktadır.

Platformda yer alan takip özelliği, insanların birbirleriyle kolaylıkla iletişim kurmalarını sağalmaktadır. Bunun yanı sıra takip özelliği, platformda bir popülerlik göstergesidir. Ancak bu durumun farkında olmayan kişiler, Linkedin takipçi sayısı neden önemli diye merak edebiliyorlar. Neredeyse tüm sosyal medya platformlarında olduğu gibi LinkedIn’de de popüler hesaplar yer almaktadır. Bu popülerliğin en önemli ölçütlerinden birisi de takipçi sayısı olmaktadır. Takipçi sayısı yüksek olan Linkedin profilleri, diğer profillere göre daha çok ön plana çıkmaktadırlar. Bu sayede takipçi sayısı yüksek olan profiller, diğer profillerle daha kolay bir şekilde iletişim kurmaktadırlar.

Takipçi sayısının bir diğer önemi ise profilin görünürlüğünü etkilemesidir. LinkedIn’i birçok kişi, iş veya çalışan aramak için kullanmaktadır. Bundan dolayı platformda üst sıralarda çıkmak büyük önem taşımaktadır. Linkedin’de ön plana çıkabilmek için takipçi sayısı büyük önem taşımaktadır. Genel olarak baktığımızda Linkedin’de popüler olmanın yolu takipçi sayısından geçiyor diyebiliriz. Bundan dolayı Linkedin profilinizin ön plana çıkmasını istiyorsanız takipçi sayısını yüksek bir seviyede tutmanız gerekmektedir. Linkedin için takipçi sayısını artırmanın en kolay yöntemi de Quantaps üzerinden takipçi satın almaktır. Sizler için sunmuş olduğumuz Linkedin takipçi satın alma hizmetimiz sayesinde takipçi sayınızı kısa sürede hızla yükseltebilirsiniz.

Linkedin Profil Takipçisi Satın Al

Linkedin profil takipçisi sayısını yükseltmek isteyen kişiler, bu konuda çeşitli yöntemlere başvuruyorlar. Linkedin, temel olarak ücretsiz bir platform olduğu için insanlar kolaylıkla takipçi sayılarını artırabileceklerini düşünüyorlar. Bu doğrultuda Linkedin kullanıcıları, ilk etapta insanların dikkatini çekerek takipçi sayılarını yükseltmeye çalışıyorlar. Günümüzde Linkedin üzerinden üst sıralara çıkmak oldukça zor bir hal almıştır. Çünkü platformu kullanan kişi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bunun sonucunda arama sonuçlarında üst sıralara çıkan profiller, takipçi ve bağlantı sayıları yüksek profiller olmaktadır.

Bundan dolayı takipçi sayısı az olan profiller, arama sonuçlarında son sıralarda listelenmektedir. Arama sıralarında son sıralarda çıkmak Linkedin kullanıcılarını önemli ölçüde negatif bir şekilde etkilemektedir. Özellikle platform üzerinden iş bulmaya çalışan kişiler, profilleri son sıralarda gözüktükleri için başarısız sonuçlarla karşılaşıyorlar. Bu yüzden birçok kişi, Linkedin profil takipçisi sayısını yükseltmek istemektedir. Zamanla takipçi sayısını artırmaya çalışmak oldukça zahmetli bir yöntem olacaktır. Çünkü Linkedin üzerinden insanların dikkatini çekmek tahmin edildiğinden daha zor olmaktadır. Bunun yanı sıra çoğu Linkedin kullanıcısı, sadece popüler hesapları takip etmeyi tercih etmektedir.

Sizler de Linkedin profilinizin takipçi sayısını yükseltmek istiyorsanız bunun için uygulayabileceğiniz en iyi yöntem Quantaps üzerinden takipçi satın almak olacaktır. Sizler için Linkedin takipçi paketleri sunmaktayız. Bu paketler içerisinden sizler için uygun olanı tercih ederek satın alabilirsiniz. Böylece kısa sürede Linkedin profilinizin takipçi sayısını önemli ölçüde arttırabilirsiniz. Aksi takdirde doğal yöntemlerle takipçi sayısını artırmaya çalışmak sizler için zaman kaybına yol açabilir. Çünkü kendiliğinden takipçi sayınızı artırmaya çalışma süreciniz beklediğiniz sonuçlarla bitmeyebilir. Bunun sonucunda hem zaman hem de emek kaybıyla karşılaşabilirsiniz.

Linkedin Şirket Sayfası Takipçisi Satın Al

Linkedin, platformun aktifliğini artırabilmek için kullanıcılarına çok çeşitli özellikler sunuyor. Platformda kişisel sayfa açılabildiği gibi şirket sayfası da açılabiliyor. Şirketler, bu sayfa üzerinden iş ilanı verebiliyorlar. Şirketleriyle alakalı paylaşımlar yapabiliyorlar. En önemlisi de şirketler, sayfaları üzerinden kampanya yürütebiliyorlar. Linkedin üzerinde yer alan kampanya sayfası, şirketlere çok çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Kampanya sayfası sayesinde şirket sahipleri, başta yaptıkları etkinlikler olmak üzere çeşitli duyuruları yüksek sayıda kişiye gösterme imkanına sahipler. Bu noktada tabii ki kampanya sayfasının takipçi sayısı büyük önem taşımaktadır. Çünkü takipçi sayısı düşük olan kampanya sayfaları, paylaşmak istedikleri duyuruları az sayıda kişiye duyurabiliyorlar. Bundan dolayı LinkedIn üzerinde başarılı işler çıkartmak isteyen kampanya sayfalarının yüksek sayıda takipçiye sahip olmaları gerekiyor.

Kampanya sayfaları, takipçi sayılarını artırmak konusunda sorun yaşayabiliyorlar. Çünkü Linkedin üzerinde çok sayıda kampanya sayfası yer alıyor. Bu durum, LinkedIn’de yer alan küçük kampanya sayfalarının yeterince etkili olamamalarına sebep oluyor. Bundan dolayı şirket sahipleri, sayfalarının popülerliğini ve aktifliğini artırabilmek için kampanya sayfalarının takipçi sayılarını artırmak istiyorlar. Birçok kişi, ilk etapta paylaşım sayısını artırarak çeşitli insanlara hitap etmeye çalışıyor. Bu sayede kampanya sayfalarını yöneten kişiler, doğal yöntemlerle takipçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. Fakat bu işlem, genellikle başarısızlıkla sonuçlanıyor. Çünkü Linkedin üzerinden sıfırdan başlayarak insanların dikkatini çekmek çok zor olmaktadır.

Bu noktada Quantaps olarak kampanya sayfasının takipçi sayısını artırmak isteyen kişilere kampanya sayfası takipçi hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında LinkedIn kampanya sayfalarına talep edilen sayıda takipçi yüklemekteyiz. Böylece doğal yöntemlerle uzun sürede erişebileceğiniz takipçi sayısına sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Linkedin kampanya sayfanızın başarılı olabilmesi için takipçi sayısı büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı doğal yöntemlerle takipçi sayınızı artırmaya çalışarak zaman kaybetmek yerine sizlere sunmuş olduğumuz Linkedin kampanya sayfası takipçi satın alma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu şekilde kolay ve hızlı bir şekilde kampanya sayfanızın takipçi sayınızı beklediğiniz seviyeye getirebilirsiniz.Linkedin Ucuz takipçi Satın Al

Linkedin Takipçi Satın Almanın Faydaları

Linkedin takipçi için ödeme yaptığınızda hedef kitlenizi organik olarak büyütmenin tüm avantajlarını hızlı bir şekilde takip edersiniz. Takipçi sayınız güvenilirliğiniz, itibarınız ve etkileşim oranınızla doğrudan bağlantılıdır. Bu nedenle daha fazlası her zaman daha iyidir.

Linkedin büyüme stratejinizin bir parçası olarak takipçi satın almanıza neden olan nedenlerden sadece birkaçı şunlardır:

 • Görünürlük Kazanırsınız

Linkedin'de takipçi biriktirmek daha fazla görünürlüğün önünü açabilir. Takipçi Sayısı, LinkedIn algoritmasının tanıtılacak ileri karakolları ve profilleri seçerken kullandığı birçok ölçümden biridir. Profilinizin veya işletme sayfanızın mümkün olan en geniş kitleye gösterilmesini istiyorsanız Linkedin algoritmasının yanınızda olması gerekir. Takipçi satın aldığınızda görünürlüğünüzü ve erişiminizi anında artırırsınız.

 • Linkedin'de Fark Edilirsiniz

Tabii ki LinkedIn'de fark edilmek sadece görülmekle ilgili değil. Aynı zamanda ciddiye alınmak ve hedef kitlenizde güven oluşturmakla da ilgilidir. Çok sayıda takipçi sayısı, iyi bir itibarın göstergesidir ve güvenebileceğiniz bir iş adamı/profesyonel olduğunu gösterir. Takipçi satın almanın büyük bir etkileşim artışının önünü açabilmesinin nedeni tam olarak budur.

 • Linkedin Sayfanızın Büyümesi Hızlanır

LinkedIn'deki popüler sayfalar ve profiller doğal olarak popüler olmayan benzerlerine göre daha çekicidir. Amacınız hedef kitlenizi olabildiğince hızlı büyütmekse potansiyel takipçilerinize doğru mesajı göndermeniz gerekir. Hedef kitleniz ne kadar büyük olursa, daha fazla organik takipçiyi bünyenize katmak o kadar kolay olur. Bu, Linkedin'de takipçi satın almayı düşünmek için harika bir neden.

 • Ağınızı Genişletirsiniz

Takipçi satın almak, kısa sürede daha fazla bağlantı, öneri ve onay almanıza yardımcı olabilir. LinkedIn özünde dünyanın en büyük profesyonel ağ platformudur. İşletmelerin ve profesyonellerin benzer düşüncelere sahip insanlarla bağlantılar kurmaya ve kolektif çıkarlarını ilerletmeye yöneldikleri yer burasıdır. Ne kadar çok takipçiniz varsa, bağlantı kurmaya değer, yüksek profilli bir kişi/işletme olarak görülme olasılığınız da o kadar artar.

 • Zamandan ve Paradan Tasarruf Edersiniz

Son olarak, Linkedin takipçi satın almak size zaman, para ve büyük çaba tasarrufu sağlayabilir. Öyle ya da böyle, bazı şeylerin gerçekleşmesi için makul büyüklükte bir takipçi sayısına ihtiyacınız olacak. Seçeneklerden biri, hedef kitlenizi organik olarak oluşturmak için aylarca (hatta yıllarca) yatırım yapmaktır. Bunun alternatifi, LinkedIn sayfanızın çekiciliğini artırmak için ihtiyacınız olan tüm takipçileri satın almaktır.

Neden Quantaps'dan Linkedin Takipçi Satın Almalısınız?

Quantaps'da şirket sayfanızı veya kişisel profilinizi rakipsiz bir fiyata tanıtmanıza yardımcı olabiliriz. İşletmeler ve profesyoneller için yüksek kaliteli LinkedIn hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşarak varlığınızı güçlendirmeyi kolay ve uygun maliyetli hale getiriyoruz.

Quantaps'dan Linkedin takipçi satın almanın avantajlarından sadece birkaçı aşağıdakileri içerir:

 • %100 Gerçek ve Aktif Linkedin Takipçi Satın Al

Yalnızca gerçek kişilerin sahip olduğu aktif ve özgün hesaplardan gerçek LinkedIn takipçileri sağlıyoruz. Sağladığımız takipçiler organik takipçilerle tamamen aynı ve bir o kadar da etkilidir. Ekibimiz, sağladığımız her takipçinin tutarlı kalitesini ve özgünlüğünü garanti ederek, küresel bazda gerçek hesaplardan takipçileri manuel olarak dağıtır.

 • Uygun Fiyatlandırma

Amacımız, her kökenden Linkedin kullanıcılarının profesyonel hedeflerine ulaşmasını mümkün olduğunca ucuz ve kolay hale getirmektir. 100 gerçek takipçi için en uygun fiyatlarla, tüm ihtiyaçlara uygun geniş bir yelpazede uygun fiyatlı paketler sunuyoruz. Paketler ve fiyatlandırma ile ilgili tüm detayları sayfanın üst kısmındaki sipariş formunda bulabilirsiniz.

 • Geniş Paket Yelpazesi

İster sıfırdan başlayın ister mevcut Linkedin kampanyanızı bir adım daha ileriye taşımak isteyin, bunu gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi burada bulacaksınız. Quantaps'dan 100, 200, 500 veya tam 1000 takipçi satın alabilirsiniz; bunların tümü %100 orijinaldir ve güven verici para iade garantimiz kapsamındadır.

 • Farklı Takipçi Türleri

Promosyon hizmetlerimiz, LinkedIn'de güvenilir bir varlık oluşturmayı amaçlayan işletmeler, profesyoneller ve bireyler için idealdir. Özgün Linkedin profili takipçilerimiz, kişisel veya şirket profillerinin çekiciliğini artırmak isteyen herkes için idealdir. Bu arada, Linkedin şirket sayfanızın takipçileri işletmenizin diğer kullanıcılar tarafından görülme biçimini anında değiştirebilir.

 • Ülke Seçenekli Paketler

İşletmeniz belirli bir yetki alanındaki bir hedef kitleyi hedefliyorsa neden aynı pazardan takipçi satın almıyorsunuz? Quantaps'da, ABD ve Dünya çapındaki takipçiler de dahil olmak üzere çok çeşitli coğrafi hedefli hizmetler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu, hiçbir ekstra ücret ödemeden satın alma işleminizin değerini en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur.

 • Ücretsiz Yeniden Dolum Garantisi

Yüksek elde tutma ve düşmeyen takipçilere olan bağlılığımız, her siparişte paranızın karşılığını rakipsiz bir değere dönüştürüyor. İçinizin tamamen rahat olması için tüm satışlar ilk 30 günlük saklama garantisi kapsamındadır. Bu süre içinde satın aldığınız takipçilerden herhangi biri düşerse, onları ücretsiz olarak değiştireceğiz - hiçbir soru sorulmadan.

 • Para İade Garantisi

Müşteri memnuniyetini ciddiye alıyoruz, bu nedenle her satın alma işlemini tam para iade garantisiyle de karşılıyoruz. Siparişinizi söz verdiğimiz gibi teslim edemezsek, ilk satın alma fiyatının tamamını size geri ödeyeceğiz. Geri ödeme politikamız hakkında daha fazla bilgi için istediğiniz zaman canlı sohbet yoluyla ekibimizle iletişime geçin.

 • Duyarlı Destek Ekibi

Son olarak, mümkün olan en yüksek müşteri destek standartlarını sürdürmek için çok çalışıyoruz. Samimi ve bilgili müşteri destek ekibimizle doğrudan Quantaps web sitesi aracılığıyla canlı sohbet yoluyla iletişime geçilebilir. Satın alma işleminizden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için yapabileceğimiz bir şey varsa bunu gerçekleştireceğiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Son olarak şimdi Linkedin Takipçi satın alma konusunda sık sorulan soruların bir kısmına göz atacağız. Devam edip etmeme konusunda hâlâ emin değilseniz ihtiyacınız olan yanıtları aşağıda bulabilirsiniz:

 • Linkedin Takipçi Satın Almak İçin Mevcut Ödeme Yöntemleri nelerdir?

  Quantaps, kredi kartları, banka kartları, çevrimiçi cüzdanlar ve Bitcoin dahil olmak üzere çok çeşitli popüler ödeme yöntemlerini kabul etmektedir. Ödemelerle ilgili daha fazla bilgi için istediğiniz zaman müşteri destek ekibimizle iletişime geçin.

 • Linkedin Takipçi Satın Aldığımı Kimse Bulacak mı?

  Hayır – profilinize ekleyeceğimiz takipçiler %100 gerçektir ve bu nedenle satın alınmış oldukları tespit edilemez. Yalnızca organik takipçilerden ayırt edilemeyen gerçek hesaplardan aktif ve özgün takipçiler sağlıyoruz.

 • Linkedin Takipçilerimi Teslim Almam Ne Kadar Sürer?

  Siparişleri aldıktan sonraki birkaç saat içinde teslimat sürecini başlatmak için her zaman çok çalışıyoruz. İşlemin organik görünmesi ve siparişin 24 saat içinde işleme koyulması için siparişinizin tüm bakiyesi birkaç gün içinde aktarılacaktır. Tam teslimat süresi bilgisini sayfanın üst kısmındaki sipariş formunda bulabilirsiniz.

 • Linkedin Takipçileri Satın Almak İçin Herhangi Bir Giriş Bilgisi Gerekli mi?

  Hayır – Quantaps, ürünlerimizi satın almak için sizden herhangi bir şifrenizi veya oturum açma bilgilerinizi açıklamanızı istemeyecektir. Takipçileriniz sayfanıza normal şekilde eklenecektir, dolayısıyla hesabınıza erişmemize gerek kalmaz. Siparişinizi işleme koymak için gereken temel ödeme bilgilerinin yanı sıra Linkedin şirket sayfanızın veya profil sayfanızın URL'sine ihtiyacımız var.

 • Linkedin Takipçi Satın Almadan Başka Hangi Hizmetleriniz Var?
  Dilerseniz sitemiz üzerinden garantili, gerçek Linkedin bağlantı satın alabilirsiniz.