Facebook Hesabı Satın Al - Eski Tarihli Hesap Satın AlFacebook Hesabı Satın Al - Eski Tarihli Hesap Satın Al

Facebook, tüm zamanların en popüler sosyal medya platformlarından birisi olarak bilinmektedir. Bazı kullanıcılar, platformu kullanmayı bırakmaya başladılar. Fakat Facebook, buna rağmen günümüzde popülerliğini korumayı başarmıştır. Bundan dolayı Facebook’un kullanıcı sayısında her geçen gün azalma olduğu gibi artış da yaşanmaktadır. Bu noktada yeni bir Facebook hesabı açmak istemeyen kişiler de bulunmaktadır. Bu kişiler için Facebook hesabı satın almak daha cazip gelmektedir.
Yeni bir Facebook hesabı açıp daha sonra o profili geliştirmek çok zahmetli olabilmektedir. Yeni bir hesap üzerinden ilerlemek istemeyenlerin sayısı oldukça fazladır. Eğer sizler de bu durumu yaşıyorsanız yeni bir hesap açmak yerine Facebook hesabı satın almayı düşünebilirsiniz.
Çünkü hayalinizdeki Facebook hesabına sahip olmak sandığınızdan daha kolay! Quantaps olarak sizlere Facebook hesap satın alma hizmeti sunmaktayız. Bu sayede dilediğiniz profildeki Facebook hesaplarını kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz!


Neden Facebook Hesabı Satın Almalıyım?


Facebook, kurulduğu günden bugüne kullanıcılarına ücretsiz profil oluşturma imkânı tanımaktadır. Bu sayede Facebook kullanıcıları, platforma herhangi bir ücret ödemeden profillerini oluşturabiliyorlar. Bundan dolayı Facebook hesabı satın almayı düşünüyorsanız neden bir Facebook hesabı satın almalıyım diye merak ediyor olabilirsiniz.
Sıfırdan bir Facebook hesabı açmak sizler için oldukça zahmetli olacaktır. Çünkü yeni bir Facebook hesabı açıp o hesabı popüler hale getirmek fazla zamanınızı alacaktır. Bunun yanı sıra sıfırdan oluşturduğunuz hesapla popüler olmaya çalışırken harcadığınız emeğin boşa gitme ihtimali de çok yüksek. Yani yeni bir Facebook hesabını popüler hale getirmek için çok zaman harcamanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra harcadığınız zamanın karşılığını alamama ihtimaliniz mevcut.
Çünkü Facebook, artan bot hesaplar karşısında çeşitli önlemler almıştır. Bundan dolayı platformun algoritması, eski tarihli Facebook hesaplarını daha güvenilir olarak görmektedir. Bu sayede eski tarihli Facebook hesapları, yeni tarihli Facebook hesaplarına göre daha çok ön plana çıkmaktadırlar.
Bu durum da yeni Facebook hesabıyla popülerleşmeye çalışan kişilerin işlerini bir hayli zorlaştırmaktadır. Bundan dolayı sizler de sıfırdan Facebook hesabı açıp yeni Facebook hesabı ilerlemeye çalışmak yerine Quantaps üzerinden dilediğiniz profilde bir Facebook hesabı alabilirsiniz.
Sizler için sunmuş olduğumuz Facebook hesap satın alma hizmetinde çeşitli özgün Facebook hesaplarını sizlerle buluşturuyoruz. Bu sayede istekleriniz doğrultusunda sizlere en uygun Facebook hesabına ulaşabilirsiniz. Quantaps olarak bizler, sizler için bu süreci oldukça kolaylaştırıyoruz.
 

Facebook Hesabı Satın Almanın Avantajları Nelerdir?


Facebook, günümüzde hâlâ en popüler sosyal medya platformlarının başında gelmektedir. Sayfalar, gruplar gibi çeşitli özellikler Facebook kullanıcılarının ilgisini çekmeye devam etmektedir. Bundan dolayı Facebook’un kullanıcı sayısı, her geçen gün artmaktadır.
Kullanıcı sayısı arttıkça Facebook algoritması, eski tarihlerde oluşturulan Facebook hesaplarını daha çok ön plana çıkartmaktadır. Bundan dolayı Facebook hesabı satın almanın çok çeşitli avantajları mevcut.

  • Eski tarihli hesaplar, Facebook’ta yer alan arama motorunda yeni hesaplara göre daha üst sıralarda çıkmaktadırlar. Bu sayede eski tarihli Facebook hesapların bulunabilirlik seviyesi artmaktadır. Bu durum da eski tarihli Facebook hesaplarına sahip olan kişilerin, platformda daha kolay şekilde popüler olmalarını sağlamaktadır.
  • Günümüzde reklam şirketleri, tasarladıkları reklam kampanyalarını sosyal medya platformlarında yönetmeyi tercih ediyorlar. En çok reklam verilen sosyal medya platformlarından birisi de Facebook oluyor.
  • Reklam verenler, Facebook’ta kullanıcı profili üzerinden reklam vermek istediklerinde profilin detaylarını inceliyorlar. Bu noktada reklam vermek isteyen kişilerin en çok dikkat ettiği unsurların başında hesabın oluşturulma tarihi geliyor.
  • Çünkü reklam verenler, eski tarihli Facebook hesaplarını yeni oluşturulan Facebook hesaplarına göre daha güvenilir görüyorlar. Bunun sonucunda eski tarihli Facebook hesabına sahip olan kişilerin reklam alma olasılığı artıyor. Yani Facebook üzerinden alacağınız reklamlar ile para kazanmak istiyorsanız eski tarihli bir Facebook hesabı almak işinizi çok kolaylaştıracaktır.

Facebook’ta en çok kullanılan özelliklerden birisi gruplar özelliği olmaktadır. Kullanıcılar, ilgi alanlarına göre çeşitli gruplar oluşturabiliyorlar. Bazı grup yöneticileri, gruplarının kalite seviyelerini koruyabilmek adına gruba başvuru ile alım yapıyorlar. Başvuru ile gruba üye alan çoğu Facebook kullanıcısı, yeni Facebook hesaplarını gruplarına dahil etmemeyi tercih etmektedir. Bunun için popüler Facebook gruplarından birisine girmeyi düşünüyorsanız eski tarihli bir Facebook hesabına ihtiyaç duyabilirsiniz. Eski tarihli bir Facebook hesabına sahip olmanın en kolay yolu da Quantaps üzerinden Facebook hesap satın alma hizmetinden faydalanmaktır.

satılık facebook hesabı alFacebook Hesabı Nasıl Satın Alınır?


Eski Facebook hesapları, sundukları avantajlar ile Facebook hesabı açmayı düşünen kişileri cezbetmektedir. Bunun yanı sıra Facebook hesabı açıp daha sonra güvenlik doğrulaması yapmak istemeyen kişi sayısı da oldukça fazladır. Bundan dolayı sizler de Facebook hesabı nasıl satın alınır diye merak ediyor olabilirsiniz.
Quantaps üzerinden Facebook hesabı satın almak çok kolay! Sizler için Facebook hesabı satın alma hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetimiz doğrultusunda dilediğiniz profildeki Facebook hesabına kolaylıkla erişebilirsiniz!
Facebook hesabı satın alma hizmetimizde sizleri istediğiniz Facebook hesapları ile buluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda bu hizmetimizde çok sayıda eski tarihli Facebook hesabı yer almaktadır.
Sizler de dilediğiniz Facebook hesabına erişmek için ilk olarak Facebook hesabı satın alma paketimizi incelemelisiniz. Daha sonra Facebook hesabı satın alma işlemiyle alakalı detayları öğrenebilmek için WhatsApp iletişim hattımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
WhatsApp hattımız üzerinden bizlere ulaştıktan sonra sizlere en kısa sürede konu hakkında dönüş yapmaktayız. Bu sayede aklınızda tasarladığınız Facebook profiline kısa ve hızlı bir şekilde erişebiliyorsunuz!
Quantaps olarak sizlerin gizlilik ve güvenliğinizi çok önemsiyoruz. Bundan dolayı Facebook hesabı satın alma hizmetimiz kapsamında sizlerin gizliliğini tehlikeye atacak hiçbir bilgiyi talep etmiyoruz. Böylece hayalinizdeki Facebook hesabını güvenle satın alabilirsiniz.
Facebook hesabı satın alma hizmetimiz ile aklınızdaki sorular için bizlere WhatsApp iletişim hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. WhatsApp hattımız üzerinden ilettiğiniz sorularınız en kısa sürede cevaplandırılacaktır.


Facebook Hesabı Satın Almak Güvenilir Mi?


Facebook, sahte ve bot hesaplar için bazı güvenlik önlemleri geliştirmiştir. Bu sayede Facebook, bot hesapların platforma kaydolmalarını engellemektedir. Bunun yanı sıra Facebook, daha önceden hesap açmayı başarmış sahte hesapları tespit ederek platformdan engellemektedir. Bundan dolayı sizler de Facebook hesabı satın almayı düşünüyorsanız, bu satın alma işlemi güvenilir mi diye sorguluyor olabilirsiniz.
Quantaps olarak Facebook hesabı satın alma hizmetinde eski tarihli Facebook hesaplarını sizlere sunmaktayız. Eski tarihli Facebook hesapları, uzun süredir aktif oldukları için Facebook algoritması bu hesapların gerçek hesap olduklarını doğrulamaktadır.
Bunun yanı sıra sizlerin memnuniyet seviyesini yükseltebilmek için satın almış olduğunuz Facebook hesabının e-mail bilgilerini de sizlerle paylaşıyoruz. Bu sayede satın almış olduğunuz Facebook hesabının kontrolü, tamamen sizin elinizde olmuş oluyor.
Ayrıca Quantaps olarak bizler, Facebook hesabı satın alma hizmetinin ilk anından sipariş teslim anına kadar sizlerin yanında olmaktayız. Bu doğrultuda siparişinizle alakalı tüm konularda WhatsApp hattımız üzerinden destek sağlamaktayız.
Bunun yanı sıra Facebook hesabı satın alma sürecinde sizlerin gizlilik ve güvenliğini önemsiyoruz. Bunun için sipariş adımlarında gizlilik ve güvenliğinizi tehlikeye atacak hiçbir bilgiyi sizlerden talep etmiyoruz.
Bu sayede hayalini kurduğunuz Facebook hesabını Quantaps üzerinden hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.