Aşağıdaki belge, Quantaps web sitesinin her kullanıcısının tam olarak uymakla yükümlü olduğu temel hizmet şartlarını özetlemektedir. Bu belgede belirtilen şartlardan herhangi birine uyamıyorsanız veya uymak istemiyorsanız, Quantaps tarafından sağlanan ürün veya hizmetlerden herhangi birini kullanmanız işbu belgeyle yasaktır.

Mevcut hizmet şartlarımızdaki önemli değişiklikleri veya eklemeleri not etmek için lütfen bu belgeye düzenli olarak başvurduğunuzdan emin olun.

Yetki

Quantaps web sitesinde sunduğumuz içerik ve araçların doğruluğu, performansı, güncelliği, kesinliği ve uygunluğu garanti edilmez. Quantaps'ın sunduğu içerik ve hizmetlerin kullanımından doğabilecek sonuçlardan şirket hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Web sitemizdeki hata ve eksikliklerin tespiti ve düzeltilmesini garanti edemeyiz ve etmeyeceğiz.

Quantaps, şirketin web sitesinde yayınlanan tüm içerik ve materyallerin tek mülkiyetini elinde tutar. Quantaps ziyaretçilerinin ve müşterilerinin, site içeriğinin herhangi bir öğesini şirket tarafından kesin olarak izin verilmeyen bir şekilde paylaşması, çoğaltması veya herhangi bir şekilde etkileşimde bulunması kesinlikle yasaktır. Sitenin ve içeriğinin tamamının veya bir kısmının izinsiz kullanılması suç olarak değerlendirilmekte olup, hukuka aykırı erişim veya kullanım halinde zarar talebinde bulunulabilir.

Bağlantılara Erişim

Quantaps tarafından sağlanan üçüncü taraf hizmetlerine olan tüm bağlantılar yalnızca öneri olarak sunulmaktadır ve hiçbir zaman öneri niteliği taşımaz. Web sitemizde verilen bağlantıların kullanımından doğabilecek sonuçlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Müşteri, bir üçüncü taraf bağlantısına tıkladığında, söz konusu üçüncü taraf hizmet sağlayıcının belirlediği şart ve koşullara mutlak uymakla yükümlü olur.

İçerik Kullanımı

Quantaps tarafından sağlanan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır ve herhangi bir tavsiye veya tavsiye niteliği taşımamaktadır. Şirket, sağlanan bilgilerin müşteri tarafından kullanılma şekli veya Quantaps tarafından yayınlanan bilgilere göre hareket edilmesi sonucunda ortaya çıkan sonuçlar konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Tüm bilgiler olduğu gibi sağlanmaktadır ve doğruluk veya tamlık garantisi verilmemektedir. Tüm eylem ve faaliyetler ve bunların sonucunda ortaya çıkan sonuçlar tamamen müşterinin sorumluluğundadır.

Garanti Koşulları

Quantaps, şirketin ürün ve hizmetlerine ilişkin siparişlerin kararlaştırılan süre içinde teslim edilmemesi durumunda geçerli olan özel bir garanti sağlar. Yalnızca şirketin eylemsizliği veya hataları nedeniyle mutabakata varılan sürenin ihlal edildiğinin belirlenmesi durumunda, ilk satın alma fiyatının tamamının iadesini sağlayacağız. Şirketin kontrolümüz dışındaki nedenlerden dolayı kararlaştırılan süre içerisinde teslimat yapamaması durumunda garantimiz geçersiz hale gelecektir. Quantaps ayrıca herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın para iade garantisini geri çekme veya reddetme hakkını saklı tutar.

Hizmet Reddi

Quantaps'da her türlü dolandırıcılık faaliyetine ve ürünlerimizin etik olmayan kullanımına karşı sıfır tolerans politikamız vardır. Bu nedenle, herhangi bir yasa dışı faaliyet yürüttüğüne veya buna teşebbüs ettiğine inandığımız kişilerin hizmetlerimize ve Quantaps web sitesine erişimini reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Quantaps tarafından belirlenen şartlar ve koşulların herhangi bir şekilde ihlal edilmesi durumunda, tüm ödemeyi tutma ve sipariş edilen tüm beklemekte olan hizmetleri iptal etme hakkını da saklı tutarız.

Tüm şüpheli dolandırıcılık durumları ilgili yetkililerin dikkatine sunulacak ve söz konusu kişi/kişiler Quantaps tarafından sağlanan hizmetlerden kalıcı olarak hariç tutulacaktır.

Telafi Garantisi

Telafi garantimiz, Quantaps tarafından 30 günlük bir süre boyunca sağlanan tüm ürün ve hizmetleri kapsar. Bu, siparişinizin yerine getirilmesini takip eden ilk 30 gün içinde kaybedilen takipçileri, beğenileri, görüntülemeleri ve/veya oynanmaları vb. %100 ücretsiz olarak değiştireceğimiz anlamına gelir. Kullanıcı adı ve bilgi değişimi, sipariş verilen içeriğin/profilin sipariş öncesi var olan başlangıç sayısının altına düşmesi durumunda satın alınan hizmet garanti kapsamı dışı kalmış kabul edilecektir.

Ancak, bu belgede belirtilen hizmet şartlarını ihlal eden herhangi bir eylem veya faaliyet olması durumunda, Telafi garantimiz geçersiz hale gelecektir.

İlk 30 gün içinde sağlanan ürünlerden herhangi birinin kaybolduğunu tespit ederseniz, derhal değiştirme işlemini organize etmek için lütfen derhal Quantaps ekibiyle iletişime geçin.

Sosyal Medya Hesapları

Quantaps olarak, sosyal medya servisleri ve hizmetleri sunduğumuz hiçbir sosyal ağ tarafından alınan kararlar veya gerçekleştirilen eylemler üzerinde hiçbir kontrolümüz veya etkimiz yoktur. Sonuç olarak sayfaların, profillerin veya hesapların herhangi bir nedenle askıya alınması veya feshedilmesi durumunda hiçbir sorumluluk veya yükümlülük kabul etmiyoruz.

Bu nedenle müşteri, Quantaps tarafından sağlanan tüm hizmetlerin kullanımının riskinin tamamen kendisine ait olduğunu kabul etmiş ve anlamış sayılır. Herhangi bir sosyal ağ tarafından özetlenen hizmet koşulları herhangi bir zamanda ve bildirimde bulunmaksızın değişebileceğinden, sunduğumuz hizmetlerin kullanımından kaynaklanan müteakip muhasebe sorunları durumunda hiçbir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmiyoruz.

Veri Değişikliği

Müşterinin Quantaps kampanya süresi boyunca sosyal hesaplarında veya belirtilen içeriklerde değişiklik yapması kesinlikle yasaktır.

Yapılan herhangi bir değişiklik profilinizi, içeriğinizi veya hesabınızı erişilemez hale getirebilir, talep edilen hizmetlerin sağlanmasını aksatabilir veya engelleyebilir.

Herhangi bir veri veya hesap değişikliğinin hizmetlerimizin sağlanmasını olumsuz etkilemesi durumunda Quantaps, müşterinin siparişini iptal etme ve ödenmemiş tüm meblağları alıkoyma hakkını saklı tutar. Veri değişikliklerinin talep edilen hizmetleri sunma yeteneğimizi herhangi bir şekilde etkilediği durumlarda geri ödeme politikamız geçerli değildir.

Üçüncü Taraf Sosyal Medya Hizmeti

Lütfen hiçbir durumda Quantaps'daki kampanyanızla aynı anda başka bir Sosyal Medya Hizmeti yürütülmemesi gerektiğini unutmayın. Hizmetlerimizi sunarken, kalitelerini ve etkinliklerini güvence altına almak için sunduğumuz ürünlerin performansını takip ediyor ve ölçüyoruz. Eş zamanlı yürütülen diğer kampanyalar, takip ettiğimiz ölçümlerin doğruluğunu etkileyerek hizmetlerimizin kalitesini ve etkinliğini değerlendirmemizi imkansız hale getirebilir.

Müşterinin Quantaps kampanyasının yanı sıra başka bir Sosyal Medya Hizmeti yürütmesi durumunda, birleştirilmiş kampanyaların sonraki tüm avantajları için kredi talep etme hakkını saklı tutarız. Aynı şekilde birden fazla tanıtım stratejisinin aynı anda yürütülmesinden dolayı ortaya çıkabilecek olumsuz etkilerden dolayı da hiçbir yükümlülük ve sorumluluk kabul etmiyoruz.

Bu hizmet şartlarına veya bunlarla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, web sitemizi kullanmadan veya sunduğumuz hizmetlerden herhangi birine erişmeden önce lütfen Quantaps ekibinin bir üyesiyle iletişime geçin.